Preeyanut Residence

  • Pole golfowe
  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Klimatyzacja

Nong Chok District Office jest w około 1 km, a Bangkok Arena jest w ciągu około 5 min jazdy samochodem od hotelu Preeyanut Residence Bangkok.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a także telewizję satelitarną dla niezapomnianego komfortu gości.

Dla gości przewidziano parking na terenie.

Ponadto, Nong Chok Park znajduje się w odległości 12 min spacerem. Przystanek kolejowy BTS-Nana leży 35 km od hotelu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Preeyanut Residence Bangkok
Baan Nong Deer Resort
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Baan Nong Deer Resort

15.1 km od nieruchomości
USD 29 USD 26
za noc
Home Fit 24 Hr.
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Home Fit 24 Hr.

15.1 km od nieruchomości
USD 36 USD 32
za noc
M802Roomsbkk
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

M802Roomsbkk

15.6 km od nieruchomości
USD 18 USD 16
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Port lotniczy Bangkok-Suvarnabhumi
    24 km

    Stacje kolejowe

    BTS-On Nut
    32 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Atrakcje

    • Pole golfowe

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: od 06:00 do 12:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej hotelu Preeyanut Residence?
      Najbliższy do hotelu Preeyanut Residence przystanek kolejowy to BTS-Nana, położony w 35 km stąd.
    • Czy hotel Preeyanut Residence oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, w hotelu Preeyanut Residence jest parking za darmo.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Port lotniczy Bangkok-Suvarnabhumi
    24 km

    Stacje kolejowe

    BTS-On Nut
    32 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Preeyanut Residence Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij